Wynajem nieruchomości

AGENCJA

Loft Affair Homes specjalizuje się w elastycznym wynajmie umeblowanych i w pełni wyposażonych nieruchomości typu premium zlokalizowanych w centrum Krakowa, jak i dalszych dzielnicach.

Jesteśmy na rynku od 4 lat i potrafimy sprostać każdej sytuacji. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu do najmu i zarządzania nieruchomością zaufało nam tysiące klientów.

W swoim portfolio posiadamy ponad 100 apartamentów, a liczba ta z każdym dniem rośnie.

Nasze apartamenty oferujemy w perspektywie średnio i długoterminowej, bez ograniczenia czasu zawarcia umowy najmu.

Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale także korporacje. Dzięki osobnemu serwisowi Loft Affair Apartaments, jesteśmy w stanie dostarczyć nie tylko pośrednictwo w nieruchomości ale także szeroka paletę usług hotelowych dla naszych najemców.

Apartamenty zlokalizowane są zarówno w centrum Krakowa jak i w dalszych dzielnicach.

Nasze biuro zlokalizowane jest przy malowniczym Rynku Podgórskim w Krakowie, gdzie zawsze służymy pomocą dla naszych gości.

UMOWY NAJMU

Współpraca przy wynajmie nieruchomości jest zawierana bez wyłączności.

Na początku współpracy zawieramy umowę na czas określony 3 miesięcy z możliwością przedłużenia o kolejne 12-miesięczne okresy

Zgłoś nieruchomość

WYMAGANE DOKUMENTY

Do zawarcia umowy współpracy wymagane są następujące dokumenty:

  • Dokument własności nieruchomości,
  • Dokument tożsamości,
  • Numer rachunku bankowego,
  • Lista aktualnego wyposażenia nieruchomości,
  • Dane ogólne nieruchomości

MIESIĘCZNY CZYNSZ NAJMU

Loft Affair Homes przygotowuje estymację miesięcznego czynszu najmu, ale wysokość czynszu najmu oraz opłat administracyjnych i mediów jest ustalana przez właściciela nieruchomości.

Wszystkie opłaty związane z użytkowaniem nieruchomości przez Najemcę są płatne bezpośrednio na konto Loft Affair Homes, a następnie regulowane na konto właściciela. 

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI

Większość klientów, którzy kontaktują się z nami, chcą obejrzeć nieruchomość, przed podpisaniem finalnej umowy najmu. Loft Affair Homes prezentuje nieruchomość, na życzenie klienta. W celu przeprowadzenia takiej wizyty, konieczne jest dostarczenie przez właściciela kluczy do apartamentu. Nasi agencji dostępni są 7 dni w tygodniu.

ZDJĘCIA

Wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową apartamentu wraz z usługą homestaging. Usługi są bezpłatne dla właściciela, ale pozostają wyłączną własnością Loft Affair Homes

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Możesz skontakować się z nami w godzinach 10-18 od poniedziałku do piątku, pod podanym numerem telefonu, bądź odwiedzić nas osobiście w naszym biurze przy Rynku Podgórskim w Krakowie.

CZAS TRWANIA UMOWY NAJMU

Wszystkie nieruchomości, wchodzące w skład naszego portfolio oferujemy w perspektywie krótko, średnio jak i długoterminowej co oznacza, że najemcy poszukujący nieruchomości za naszym pośrednictwem mogą ją wynająć na jedną dobę, jak i na cały rok. Dysponujemy osobnym serwisem Loft Affair Apartments oraz infrastrukturą obsługującą setki apartamentów jak prawdziwy hotel. Właściciel nieruchomości sam decyduje w jaki sposób chce wynajmować swoja nieruchomość. Dzieki rozbudowanej strukturze umożliwiamy wlascicielom jako jedyna firma na polskim rynku rozwiązanie w pełni hybrydowe.

USŁUGI TELEKOMUNIKACYJNE

Zalecamy, aby wszelkie usługi telekomunikacyjne były instalowane w apartamencie przez właściciela, dopuszczamy jednak możliwość instalacji ww. usług przez nas oraz miesięcznego rozliczenia ich z właścicielem.  Koszt za usługi telekomunikacyjne jest oddzielnie pobierany od najemcy, razem z miesięcznym czynszem najmu oraz należnym czynszem administracyjnym.

ZAWARCIE UMOWY NAJMU

Do naszych zadań należy przygotowanie umowy najmu, pobranie kaucji od najemcy oraz monitorowanie bieżących płatności wraz przekazaniem ich na konto bankowe właściciela.

PŁATNOŚĆ KAUCJI

W celu zabezpieczenia procesu najmu, najemca jest zobowiązany do wpłaty kaucji.

WYNAGRODZENIE LOFT AFFAIR HOMES

Wynajmujący jest zobowiązany do uiszczenia wynagrodzenia za wynajem nieruchomości w następującej wysokości:

30 % miesięcznego czynszu najmu wraz z dodatkowymi opłatami, w przypadku wynajęcia nieruchomości na okres krótszy niż 3 miesiące,

20 % miesięcznego czynszu najmu wraz z dodatkowymi opłatami, w przypadku wynajęcia nieruchomości na okres równy bądź dłuższy niż 3 miesiące oraz krótszy niż 6 miesięcy,

10 % miesięcznego czynszu najmu wraz z dodatkowymi opłatami, w przypadku wynajęcia nieruchomości na okres dłuższy bądź równy 6 miesięcy.

PODATKI

Obowiązek płatności podatku od nieruchomości oraz podatku od najmu spoczywa na właścicielu nieruchomości, zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami.

WYMAGANE WYPOSAŻENIE

Mieszkanie musi być w pełni wyposażone, zgodnie z listą inwentaryzacyjną, dostarczoną właścicielowi w dniu podpisania umowy współpracy. Loft Affair Homes może własnym staraniem, na koszt właściciela wyposażyć lokal w brakujące elementy.

Loft Affair Homes zajmuje się organizacją sprzątania lokalu przed wydaniem go najemcy oraz dostarczeniem tekstyliów hotelowych.

SERWIS ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIĄ

Loft Affair Homes zapewnia pełną usługę zarządzania Twoją nieruchomością.

Zajmiemy się wszystkim, co konieczne, tj.:

- prezentacją nieruchomości,

- przygotowaniem umowy najmu,

- weryfikacją najemcy,

- koordynacją comiesięcznych płatności,

- techniczną kontrolą nad nieruchomością oraz bieżącymi naprawami,

- przygotowaniem comiesięcznych raportów,

USŁUGI ZARZĄDZANIA MIENIEM

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się o naszych stawkach za usługi, których potrzebujesz.

Zgłoś nieruchomość

Kompleksowe zarządzanie