USŁUGA ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI LOFT AFFAIR HOMES

Niezależnie od tego, czy chodzi o obsługę najemców, sprzątanie, inspekcję, naprawy, reklamę mieszkania lub inne, zarządzamy nieruchomościami, tak aby zwiększyć Twój zysk.


                    

SERWIS NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług zarządzania pasujących do w pełni wyposażonych mieszkań. W przypadku jakichkolwiek problemów, od tych najmniejszych, po większe, zajmiemy się wszystkim, od zgłoszenia szkody po naprawy, z zachowaniem pełnej przejrzystości. Każdego miesiąca otrzymasz szczegółowe rozliczenie wszystkich naszych usług. Chcesz sprzedać nieruchomość? Żaden problem, Loft Affair Homes znajdzie klienta spełniającego Twoje oczekiwania.

ULEPSZANIE TWOJEGO MIESZKANIA

Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy z zakresu publikacji ofert najmu zapewnimy Twojej nieruchomości najlepsze pozycjonowanie na rynku, tak aby sprawnie znaleźć odpowiedniego najemcę. Dzięki 4-letniemu doświadczeniu w wynajmowaniu mieszkań najlepszym klientom, możemy pomóc Ci zwiększyć wskaźnik obłożenia.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Oddając Loft Affair swoją nieruchomość w zarządzanie zaoszczędzisz swój cenny czas, a co więcej, będziesz miał uczucie spokoju, że zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Zadbamy o każdy szczegół, wykonując swoje obowiązki z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

Serwis zawiera:
- Usługę Home staging
- Przygotowanie listy inwentaryzacyjnej
- Zdjęcia i przygotowanie oferty do publikacji
- Publikację oferty
- Obsługę wszystkich płatności, w tym czynszu i opłat miesięcznych
- Całodobową opiekę nad mieszkaniem
- Całodobową recepcję klienta finalnego
- Ubezpieczenie
- Comiesięczne raporty z serwisu zarządzania wynajmem
- Bieżącą obsługę techniczną

Dodatkowa usługa na żądanie:
- Obsługa sprzątania i pralni hotelowej
- Tekstylia hotelowe

Poznaj zespół zarządzania wynajmem

Dawid, Sara, Mikołaj, Anastazja i Michał dążą do doskonałości, a jeden z nich będzie Twoim oddanym pomocnikiem. Zapraszamy do ich bliższego poznania!

Nasz zespół

Anastazja

Property sales representative

Sara

Property sales representative

Dawid

Front Office Manager

Mikołaj

Property sales representative